HaberinCepte

Sayısal Loto sonuçları açıklandı!

Sayısal Loto sonuçları açıklandı!
  • GENEL / GÜNDEM
  • 03 Mart 2018
  • Sayısal Loto sonuçları açıklandı! için yorumlar kapalı
  • 439 KEZ OKUNDU

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte MPİ 3 Mart Sayısal Loto sonuçları
Sayısal Loto çekilişi MPİ tarafından canlı yayında gerçekleştirildi. Geçen hafta Sayısal Loto’nun devretmesi sonucu vatandaşlar büyüyen ikramiyeyi kazanmak için bayilere koştu. Milli Piyango İdaresi her cumartesi akşamı internet üzerinden açıklanıyor. Haberimizden 3 Mart Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına erişebilirsiNİZ


3 Mart Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Geçen hafta Sayısal Loto’da 6 bilen çıkmadı. Kuponlarını yapan vatandaşlar bu haftaki büyük ikramiye tutarını merak ediyor. MPİ Sayısal Loto sonuçlarını her cumartesi 21.15’te açıklıyor. İşte MPi Sayısal Loto sonuçları…

3 MART SAYISAL LOTO SONUÇLARI

MPİ bu hafta Sayısal Loto büyük ikramiye tutarını 3 milyon 824 bin TL olarak açıkladı.

10, 21, 25, 38, 41, 46
SAYISAL LOTO NEDİR? SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir. Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır.” olarak belirlenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ